turkce_sms Türkçe SMS Türkçe alfabede bulunan tüm harfleri kullanarak gönderdiğiniz SMS‘lerinizin anlamlarını koruyarak müşterilerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

uzun_sms Uzun SMS SMS göndermek için kısa cümleler kurmak zorunda değilsiniz, dilerseniz 4 SMS uzunluğundaki metni tek SMS olarak müşterilerinize ve hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz.

vip_sms VIP SMS VIP SMS, kritik iş uygulamalarında az sayıda ama hızlı gönderilmesi gereken ve mesajın ulaşma süresinin garantilendiği, size özel bir kapasitede ve hızlı SMSgönderim çözümünü sunar.

data JetSMS Data Web siteniz üzerinden, hiç ücret almadan, sizin için veritabanı oluşturuyoruz! Üstelik oluşturduğumuz veritabanındaki kişilerin “Doğun Günlerini Otomatik Kutlayarak” memnun müşteriler yaratmanızı sağlıyoruz. Web sitenizi ziyaret eden müşteriler bilgilerini bıraksınlar, aynı anda JetSMS hesabınızda Telefon Rehberine bilgiler biriktirsin.

mailtosms MailtoSMS MailtoSMS Servisimiz ile uyarı bildirimleriniz, e-mail üzerinden SMS olarak ulaşsın! MailtoSMS Servisi ile mailleriniz TopluSMS’e dönüşüyor. Bu servis ile kullandığınız programlar tarafından gönderilen uyarı bildirimleriniz, TopluSMS hesabınızdan avantajlı tarifeler ile sahaya, ekiplere ulaşıyor.

pintura Resimli SMS – Pintura Pintura ile göndereceğiniz metin mesajları arık Renkli, Hareketli Resimlerle zenginleşecek. Zengin Pintura kütüphanesinden sizin için hazırladığımız ücretsiz hazır resimlerden yararlanabileceğiniz gibi kendi bilgisayarınızdaki resimleri de kullanabilirsiniz.

periyodik PeriyodikSMS Düzenli aralıkta belirtilen gruplara ve kişilere gönderdiğiniz mesajlarınızı otomatik hale getirmenize olanak sağlar. Siz işinizi yaparken JetSMS tanımladığınız zamanlarda SMS gönderir. Böylece zamandan tasarruf edersiniz, işinize daha çok zaman ayırırsınız.

ozel_gun Özel Gün Mesaj Hedef kitlenize özel günlerinde otomatik mesaj gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Özel günlerde göndermek istediğiniz mesajı bir kez tanımlayıp devreye alın, siz işinizi yaparken JetSMS hedef kitlenizin özel günlerini kutlasın.

RSS RSS ile Raporlama RSS ile şirket kullanıcıların mesaj gönderimlerinden haberdar olurlar. Mesaj gönderimlerini kontrol altına alırlar. RSS Yöneticiler için tasarlanmıştır. Kurumlara özel oluşturulan link üzerinden SMS gönderimlerinin raporlarını RSS okuyucuları (Outlook, Google Reader, FeedReader vb.) üzerinden görebilirler.

kopya Kopya SMS Kopya SMS ile yöneticiler her zaman her yerde mesajlarından haberdar olurlar. Kopya SMS hizmetinden yararlanarak kurumunuzdan gönderilen SMS’lerin bir Kopyasını ister sizin cebinize isterseniz belirleyeceğiniz bir yöneticinin cebine gelir.

kara_liste Kara Liste Yönetimi Kurumunuzdan Kısa Mesaj Almak İstemeyen Numaralar İçin JetSMS Sistemlerinde Kara Liste Oluşturabilirsiniz. Kurumunuzdan mesaj almak istemeyen veya artık sizin SMS gönderimi yapmak istemediğiniz kişileri JetSMS Kara Listesine ekleyerek bu kişilere SMS gönderilmesini engelleyebilirsiniz.

fatura_stop Fatura Stop Ay Sonunda Sürpriz Faturalarla Karşılaşmaya Son! JetSMS, Fatura Stop özelliği ile aylık göndereceğiniz SMS adedinizi sınırlayabilirsiniz. Farklı kullanıcılar için farklı gönderim limitleri oluşturarak her kullanıcı için üreteceği fatura tutarını önceden belirleyebilirsiniz.

sahagrup SahaGrup SMSCep telefonuna ekstra bir program yüklemeden, bilgisayarınızı açmadan, sadece mevcut cep telefonunuzun mesaj bölümünü kullanarak, Web’teki gruplarınıza SMS gönderimi yapabilirsiniz.

zamanli_sms İleri Tarihli SMS Mesajınızın ileri bir tarih veya saatte ulaşmasını istiyorsanız gönderimin başlayacağı ve sonlanacağı tarih, saat aralığını seçip mesajınızı yazıp Gönder tuşuna basmanız yeterli olacak. Mesajınız dilediğiniz tarih aralığında iletilecektir. Akşam Gönderime Ara Verilecek Zaman dilimini de seçebilirsiniz. SMS’lerin akşam belirli bir saatten sonra abonelere iletilmesini durdurup, sabah otomatik olarak tekrar belirlediğiniz saatten sonra iletilmesini sağlayacaktır.

Dilerseniz ” Üyelik & Kayıt ” servisini kullanın detaylar için sizi arayalım. Üyelik & Kayıt