JetSMS Platform Ürün Ailesi ile Kurumsal SMS ihtiyaçlarınızı en kolay, en hızlı ve en güvenli şekilde karşılayabilirsiniz.

Toplu SMS

Bu sistemi kullanarak, dünyanın dört bir yanına, belirlediğiniz hedef kitlenize SMS’lerinizi ulaştırabilirsiniz

Cep telefonları özellikle Türkiye’de çok yüksek oranlı kullanımıyla yeni bir pazarlama iletişimi ve bilgilendirme kanalı oluşturmaktadır. SMS ( Kısa Mesaj Servisi ) olarak adlandırılan kanal aynı zamanda cep telefonu ile ulaşmak istediğiniz kişilere ulaşmak için kullanılabilecek en ideal araç olmaktadır.

Mobil iletişimin yükselen bir ivme ile gelişimini gözlemlediğimiz günümüzde, müşterilerinizle bir SMS uzaklığında iletişim halinde olmaya ne dersiniz ?

İnteraktif SMS

JetSMS ürünleri ile tüm İnteraktif SMS ihtiyaçlarınızı en kolay, en hızlı ve en güvenli şekilde karşılayabilirsiniz.

Abone tarafından ilk SMS’in kuruma, markaya veya servise tanımlanmış kısa numara veya uzun numaraya gönderilmesiyle başlayan, interaktif SMS’in senaryosu dahilinde etkileşimli olarak gerçekleşen SMS kurguları “İnteraktif SMS” servislerini oluşturur.

İnteraktif SMS ile farklı bir çok kurgu yapılabilir. Kampanyalar, sorgular, anketler düzenleyerek müşterilerinizle karşılıklı etkileşime geçebilirsiniz.

Toplu SMS Gönderim Platformlarımız

   • JetSMS WEB: Web Arayüzü ile internet üzerinden kolayca SMS gönderimi yapabilirsiniz
   • strong>JetSMS Excel: Mevcut Excel çalışma ortamınızdan son derece hızlı ve pratik bir şekilde TOPLU SMS gönderimi yapmanızı sağlamaktadır.
   • JetSMS Cep: Cep Telefonu uygulaması olarak tasarlanmış JetSMS – Cep ürünü ile kişilere veya mevcut veritabanınızdaki gruplara SMS gönderimine olanak sağlar.
   • JetSMS Entegrasyon: JAVA,.net,VB API bu diller ile geliştirme yaptığınızda, Toplu SMS gönderim API komutları ile, bir yazılım geliştirme arayüzü sağlamaktadır.
   • JetSMS Masaüstü: Bilgisayarınızın masaüstüne kolaylıkla kuracağınız JetSMS Masaüstü programı sayesinde müşteri veritabanınıza dilediğiniz gibi SMS gönderimi yapabilirsiniz.
   • SMPP Gateway: SMMP standartlarında mesaj alıp göndermenizi sağlayan bu hizmetimiz sayesinde, BIOTEKNO sunucuları ile SMMP standartları ile TOPLU SMS gönderim sağlayabilirsiniz.
   • JetSMS Direct: Müşterilerimiz “JetSMS Direct” ürünümüz sayesinde son derece kapsamlı bir SMS yönetim platformun da sahip olabilirler.

Toplu SMS Çözümlerimiz

   • Yurtdışı SMS: Müşterileriniz yabancı ve yurtdışı operatörlerin aboneleri ise, uygun tarifeler ile JetSMS ürün ailesini kullanarak SMS gönderebilirsiniz. Yurtdışı SMS çözümü ile yurtdışına gönderdiğiniz SMS’lerinizde hem uygun fiyatlarımızdan yararlanabilir hem de ücretsiz olarak sunduğumuz JetSMS’in gelişkin platformları üzerinden SMS gönderebilirsiniz.
   • TCKN SMS: Müşteri listelerinizde TC kimlik numarası ile kaydı bulunan ancak cep telefonu numaralarına ulaşamadığınız Vodafone müşterilerine SMS gönderimi yapabilmenizi sağlayan bir servistir.
   • OTP SMS: Anlık şifre gönderimleri için tasarlanmış olan OTP SMS ile şifrelerin hızlı ve güvenli bir şekilde gönderilmesini sağlarsınız.

İnteraktif SMS Servislerimiz

   • SMStoChat: Veritabanınızdaki tüm cep telefonlarına karşılıklı olarak SMS gönderebilir, gelen SMS’leri online takip edebilirsiniz.
   • SMStoMail: Müşterileriniz, şirket personeliniz, internet ulaşımı olmadığında cep telefonlarıdan bir SMS atarak onlarca kişiye mail gönderebiliyor.
   • SMStoRapor: SMStoRapor ile sahadaki ekiplerinizin durum bildirimlerini internete bağlandığınız her yerden öğrenebileceksiniz.

Dilerseniz ” Üyelik & Kayıt ” servisini kullanın detaylar için sizi arayalım. Üyelik & Kayıt